Strona głównaNIERUCHOMOŚCIDlaczego warto zamieszkać przy Alei Pokoju?

Dlaczego warto zamieszkać przy Alei Pokoju?

Każdy marzy o własnym miejscu do życia. Właśnie dlatego mieszkania od dewelopera cieszą się tak dużą popularnością. Ma to związek z tym, że ludzie chcą po prostu mieć możliwość znalezienia własnego kąta w dobrej lokalizacji. Tutaj po prostu nie można nie wspomnieć o powstającej właśnie inwestycji przy Alei Pokoju. Dlaczego to miejsce jest idealne dla Ciebie?

Dużo miejsca

Nowa inwestycja będzie liczyła sześć kondygnacji. Najmniejsze mieszkania będą miały 32 m kwadratowe. Będą to kameralne kawalerki, które nadają się idealnie dla studentów i osób bardzo aktywnych zawodowo. Większe mieszkania będą metraż dochodzący aż do 75 m! To mnóstwo miejsca dla całej rodziny. Trzeba też pamiętać, że istnieje możliwość połączenia ze sobą mieszkań. Dzięki temu można samodzielnie zaplanować swój apartament! Można połączyć ze sobą dwa oddzielne lokale i uzyskać świetne mieszkanie z sześcioma pokojami. Można też połączyć dwa mieszkania znajdujące się bezpośrednio nad sobą. W ten sposób można uzyskać nowoczesny, dwupiętrowy lokal, który zachwyci wszystkich Twoich znajomych i gości. To świetna okazja, jeśli weźmie się pod uwagę jak ciężko znaleźć ciekawe mieszkania w stanie deweloperskim w Krakowie. Warto też zauważyć, że mieszkania są też wyposażone w przestronne balkony. Te na parterze, oczywiście zamiast balkonów mają ogródki. To dodatkowe miejsce, które można zagospodarować na własne potrzeby. Powinni o tym pamiętać wszyscy, którym zależy na swobodzie we własnym domu. Mieszkania przy Alei Pokoju to kameralna inwestycja, która równocześnie ma wiele zalet zwykle kojarzonych z życiem w wielkim mieście. Więcej informacji na temat inwestycji możesz zobaczyć na: http://www.budrem.pl/inwestycje/inwestycja/aleja-pokoju

Blisko i daleko – równocześnie!

Inwestycja przy Alei Pokoju wyróżnia się swoją wspaniałą lokalizacją. Jest ona dość blisko centrum, z którym jest doskonale skomunikowana. Bez trudu można odwiedzić galerie handlowe, pójść do kina albo wybrać się do TAURON Areny. Wszystko to znajduje się w zasięgu ręki. Oczywiście, nie sposób też nie wspomnieć o tych wszystkich innych miejscach – sklepach, restauracjach, kawiarniach, siłowniach, szkołach tańca, klubach fitness, To miejsce jest doskonałe by rozwijać swoje pasje. Nie można też zapominać, że do wszystkich tych atrakcji można dostać się autobusem lub tramwajem. Przystanek znajduje się tylko dwie minuty od powstającego budynku. Korzystanie z komunikacji miejskiej jest, więc wyjątkowo proste. Warto jednak wspomnieć, że mieszkanie w tej lokalizacji nie jest obciążane wszystkimi uciążliwościami, które towarzyszą życiu w mieście. W pobliżu znajduje się Park Lotników Polskich, który przez wielu Krakowiaków nazywany jest zielonymi płucami miasta. Jego bliskość oznacza, że bez żadnych większych eskapad można cieszyć się bliskością natury. Nie musisz już brać dnia wolnego, po to by odpocząć na łonie przyrody. Wystarczy tylko wskoczyć na rower – dla ułatwienia, inwestycja jest wyposażona w stojaki rowerowe. Jest ona również objęta systemem całodobowego monitoringu, więc Twój rower może być bezpieczny. Koniecznie powinieneś przyjrzeć się jej bliżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read