Strona głównaPORADYHala aluminiowa - do zadań specjalnych gotowa!

Hala aluminiowa – do zadań specjalnych gotowa!

Jesteś restauratorem i planujesz rozszerzyć działalność o dodatkowe usługi – na przykład imprezy plenerowe? Może Twoja firma nieustannie się rozrasta i potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Hala namiotowa aluminiowa to propozycja, za którą stoi prosty rachunek ekonomiczny. Sprawdź, czy wpisze się w specyfikę planowanej przez Ciebie inwestycji!

Hala namiotowa – aluminiowa, czy stalowa?

W zależności od przeznaczenia obiektu, oczekiwanego okresu jego użytkowania oraz budżetu przeznaczonego na inwestycję, w kręgu naszych zainteresowań może się znaleźć:

  • Hala aluminiowa – charakteryzująca się bardzo lekką konstrukcją. Jej ogromną zaletą jest szybkość realizacji oraz zdecydowana redukcja kosztów z nią związanych. Taka hala (konstrukcja aluminiowa) jest odporna na niekorzystne działania mechaniczne i atmosferyczne. Możemy ją demontować i ponownie montować w innej lokalizacji. Dodatkowo nie wymaga ona fundamentu – postawimy ją praktycznie na dowolnym, ale odpowiednio przygotowanym wcześniej podłożu. Sezonowy pawilon handlowy? Może ciekawa przestrzeń eventowa? Na (nie)pogodę – jak znalazł!
  • Hala stalowa – cięższa od aluminiowej. Stosowana jest z reguły przy obiektach całorocznych, które muszą spełniać normy obciążenia śniegiem. Jej główny atut to możliwość zastosowania specjalnych technologii mających na celu zagwarantowanie lepszego komfortu cieplnego zimą. Hale o takiej konstrukcji tworzą najczęściej różnego rodzaju obiekty o charakterze przemysłowym, magazynowym lub sportowym.

Na rynku znajdziemy sporo firm, które oferują zarówno hale namiotowe aluminiowe, jak i stalowe. Jedną z nich jest na przykład ciesząca się dobrą sławą 4Tech.

Hala aluminiowa – specyfika

Hale namiotowe zyskują coraz większą popularność. To doskonała alternatywa dla klasycznych metod budowlanych, która bije je na głowę w kwestii szybkości realizacji oraz oszczędności inwestowanych środków.

Hala konstrukcja aluminiowa zadowoli zwłaszcza tych, którzy szukają ekonomicznych rozwiązań, bez konieczności pójścia na kompromis z jakością. Aluminium to wytrzymały materiał o podwyższonej odporności na uszkodzenia, który jednocześnie pozostaje lekki. To z kolei w połączeniu z funkcją mobilności pozwala na wygodniejsze przenoszenie konstrukcji w inną lokalizację – gdy zmieni się koncepcja lub miejsce prowadzenia działalności.

Hala aluminiowa cena

Cena hali namiotowej uzależniona jest od wielu czynników, w tym między innymi:

  • jej wymiaru
  • poszycia ściany bocznej.
  • pokrycia dachu,
  • wyposażenia,
  • elementów dodatkowych.

Hala aluminiowa projekt ma dostosowany do naszych oczekiwań i potrzeb. To one wpływają bezpośrednio na jej cenę. Szczegółowe informacje odnośnie kosztów realizacji uzyskamy u profesjonalnej firmy, świadczącej usługi projektowe oraz wykonawcze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read