Strona głównaNIERUCHOMOŚCINieruchomości komercyjne w Szczecinie

Nieruchomości komercyjne w Szczecinie

Szczecin od zarania dziejów był miejscem styku szlaków handlowych. Jego położenie było dosłownie ‘dobrym gruntem pod interesy’. Nieruchomości komercyjne to inaczej nieruchomości nastawione na zysk. Mogą nimi być lokale użytkowe, biura, a także większe budynki, pod biurowce, galerie handlowe, sklepy, hotele. W szerokim słowa tego znaczeniu, nieruchomością komercyjną staje się każda nieruchomość, z której właściciel czerpie zysk, czy to w postaci czynszu czy też prowadzenia w niej działalności gospodarczej.

Gdzie poszukiwać

Na DobryAdres.pl znajdziesz oferty nieruchomości komercyjnych pod hasłem “obiekty” (duże obiekty, jak hale i magazyny) oraz “lokale” (dotyczą głównie biur).

A jeżeli chodzi o miejsca – duże hale i magazyny można znaleźć na obrzeżach miasta. Z pewnością jedną z najistotniejszych kwestii będzie łatwy i szybki dojazd.

DobryAdres.pl dysponuje szeroką bazą ofert (obecnie ponad 500) hal w różnych częściach Szczecina. Dzięki czemu będziesz mógł wybrać najdogodniejsze miejsce dla siebie.

Mamy również nowoczesne lokale w Szczecinie, które z powodzeniem można zaaranżować na biuro. Poza lokalami biurowymi, znaleźć można lokale gastronomiczne. Jeśli marzysz o otworzeniu własnej knajpy, restauracji, czy baru – dobrze trafiłeś! Dobry Adres to pierwszy krok do otwarcia biznesu! Lokale są dostępne zarówno na poszczególnych osiedlach, jak i w samym sercu miasta. Jeśli chcesz sprzedawać napoje alkoholowe, szukaj takich z koncesją. A przy sprawdzaniu oferty, zwróć uwagę na położenie. Czy chcesz żeby do Twojego lokalu można było podjechać autem (wymagany parking), czy preferujesz spokojną knajpkę dla gości przychodzących ze spaceru? Jeśli znasz odpowiedź – wiesz czego szukać. W przyszłości będą się także pojawiać lokale medyczne.

Wybór odpowiedniej nieruchomości komercyjnej jest nie lada wyzwaniem. Na szczęście na DobryAdres.pl znajdziesz mnóstwo ofert w Szczecinie i okolicach. Przebieraj w naszych ofertach, życzymy powodzenia w znalezieniu najlepszego miejsca na wymarzony lokal oraz udanych interesów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read