Strona głównaNIERUCHOMOŚCIPrzegląd najciekawszych inwestycji deweloperskich w Trójmieście

Przegląd najciekawszych inwestycji deweloperskich w Trójmieście

Trójmiejski rynek mieszkaniowy cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Projekty deweloperskie realizowane na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu charakteryzują się nowoczesnością oraz funkcjonalnością. Warto zatem zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi najciekawszych projektów mieszkaniowych na terenie Trójmiasta.

Gdańsk

Inwestycja realizowana na osiedlu Rewita znalazła się w zestawieniu na pierwszym miejscu. Budowa rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2019 roku, właściciele lokali będą mogli natomiast odebrać swoje mieszkania w październiku lub listopadzie 2020 roku. Inwestycja dotyczy jednego budynku wielorodzinnego, składającego się z czterech lub sześciu kondygnacji wraz z parterem. W obiekcie znajduje się osiemdziesiąt dziewięć lokali mieszkaniowych. Właścicielom nieruchomości udostępnione zostaną również miejsca parkingowe. Osiedle Rewita powstaje w gdańskim Wrzeszczu przy ulicy Klinicznej. Dzielnica ta cieszy się dużym zainteresowaniem klientów oraz inwestorów.

Wśród ciekawych przedsięwzięć deweloperskich na wyróżnienie zasługuje również projekt prestiżowego osiedla IDEA. Twórcy przestrzeni chcieli stworzyć strefę przepełnioną życiem oraz niecodzienną stylistyką. Inwestycja jest w trakcie realizacji, a planowany termin oddania lokali do użytkowania to pierwszy kwartał 2021 roku. W ofercie firmy deweloperskiej zostało jeszcze dziesięć mieszkań o powierzchni nieprzekraczającej siedemdziesięciu metrów kwadratowych. Inwestor przewidział dla właścicieli nieruchomości miejsca postojowe – podziemne oraz naziemne. W realizowanym projekcie uwzględniono również komórki lokatorskie. Dokładny opis inwestycji znaleźć można na stronie eurostyl.com.pl.

Gdynia

Najciekawsza inwestycja realizowana na terenie Gdyni to Regatta, stanowiąca projekt mieszkaniowy na styku Obłuża Górnego oraz Pogórza Górnego, przy ulicy Maciejewicza. Rejony te mają świetnie rozwiniętą infrastrukturę społeczną oraz usługową. Planowana zabudowa zostanie wkomponowana w malowniczy obszar leśny. Czterokondygnacyjne budynki będą składały się z 96 lokali mieszkaniowych, obszernej hali garażowej, komórek lokatorskich oraz naziemnych miejsc postojowych. Każda nieruchomość została zaprojektowana z uwzględnieniem nowoczesnego designu i zastosowaniem funkcjonalnych technologii.

Wśród gdyńskich inwestycji deweloperskich warto również wyróżnić projekt osiedla Cis, zlokalizowany w centralnej dzielnicy miasta. W rejonie tym znajduje się wiele lokali gastronomicznych, sklepów spożywczych, punktów edukacyjnych oraz placówek kulturalnych. Budowa rozpoczęła się w 2019 roku, a właściciele nieruchomości będą mogli odebrać klucze do swoich mieszkań w czwartym kwartale 2021 roku. Inwestycja obejmuje obiekt wielorodzinny składający się z sześciu kondygnacji naziemnych, parteru oraz części podziemnej. W budynku jest 148 mieszkań o powierzchni nie przekraczającej 102 metrów kwadratowych. Warto dodać, że lokale przystosowane są do potrzeb osób niepełnoprawnych. Projekt realizuje Euro Styl.

Na terenie Trójmiasta co roku realizowane są nowoczesne inwestycje w sektorze nieruchomości. Powstające obiekty odznaczają się funkcjonalnością oraz różnorodnością zastosowanych rozwiązań. Warto zatem rozważyć zakup mieszkania w jednym z miast położonych niedaleko Morza Bałtyckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read