Strona głównaAGDTrzy nowoczesne urządzenia, które poprawią jakość życia domowników

Trzy nowoczesne urządzenia, które poprawią jakość życia domowników

Świat technologii nigdy nie stoi w miejscu, jednak w ostatnich latach dosłownie ruszył z kopyta. Mniej i bardziej znane firmy nieustannie prześcigają się w dostarczaniu innowacyjnych gadżetów i urządzeń, które mają ułatwić współczesnemu człowiekowi wykonywanie codziennych obowiązków lub podnieść standard życia. Sprawdź, jaki sprzęt na pewno przyda się w każdym nowoczesnym domu.

Nawilżacz powietrza

Takie urządzenie przyda się zwłaszcza w sezonie grzewczym, podczas którego w wielu domach drastycznie spada poziom nawilżenia powietrza. Warto wiedzieć, że zbyt suche powietrze może mieć bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie i przez to skutecznie obniżać zadowolenie z życia. Bezpośrednim skutkiem niskiej wilgotności pomieszczenia mogą być m.in. problemy ze snem, obniżenie odporności, uczucie suchości oczu i gardła czy też ból głowy.

W ofercie dostępnej w sklepie centrumelektroniki.pl można znaleźć jednak nie tylko zwykłe nawilżacze powietrza, ale także modele z ciekawymi funkcjami dodatkowymi. Szczególną popularnością cieszą się wersje z dyfuzorem aromatu, które umożliwiają wlanie olejku eterycznego i stworzenie idealnych warunków do domowej aromaterapii. Dostępne są również nawilżacze z jonizatorem zapewniającym wysoką jakość wdychanego powietrza.

Robot sprzątający

Bezprzewodowe odkurzacze robią prawdziwą furorę i każdego dnia zyskują nowych fanów. Wiele osób nie wyobraża sobie już bez nich życia, zwłaszcza jeśli sprzątanie nie należy do ich ulubionych obowiązków domowych. Roboty sprzątające ze sklepu centrumelektroniki.pl nie tylko odkurzają, ale mogą także umyć podłogę. A co najważniejsze – innowacyjne urządzenie nie wymaga od człowieka absolutnie żadnego wysiłku.

Inteligentne roboty sprzątające odkurzają i myją panele czy też kafelki same. Wystarczy włączyć sprzęt i pozwolić mu „zwiedzać” mieszkanie. Co więcej, urządzenie można zaprogramować i uruchomić zdalnie. Oznacza to, że możliwy jest powrót po pracy do czystego domu. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla zapracowanych, ale także dla osób starszych, chorych i z ograniczeniami ruchowymi.

Elektryczny garnek do gotowania ryżu

Innowacji nie może oczywiście zabraknąć również w kuchni. Prawdziwym hitem od pewnego czasu są inteligentne garnki do ryżu. Takie urządzenie pozwoli zapomnieć o pilnowaniu garnka postawionego na kuchence. Wystarczy podłączyć sprzęt do prądu, wsypać ryż, wlać wodę i ustawić odpowiedni program, a po upływie określonego czasu na domowników będzie czekał smaczny, niesklejony ryż.

Na dodatek elektryczne garnki z oferty centrumelektroniki.pl są wyposażone w funkcję trzymania ciepła. Dzięki tej opcji ugotowany ryż może poczekać na pozostałych domowników i nie będzie zimny nawet po kilku godzinach. Ponadto w większości inteligentnych garnków można również przyrządzić inne dania np. makaron, kaszę lub ziemniaki. Najbardziej innowacyjne urządzenia pozwalają nawet na zdalne sterowanie z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne.

fot. materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read