Strona głównaPORADYSpraw przyjemność bliskim… na odległość. Z pocztą kwiatową

Spraw przyjemność bliskim… na odległość. Z pocztą kwiatową

Życie prowadzi nas w różne miejsca – czasem bardzo oddalone od naszych bliskich. Dziś nie stanowi to takiego problemu – w końcu zawsze możemy pozostać w kontakcie dzięki telefonom i internetowi. A co z sytuacjami, w których chcemy okazać komuś serdeczność i wręczyć upominek w postaci pięknego bukietu? Wtedy warto skorzystać z usług poczty kwiatowej. Sprawdź, jak to działa.

Kwiaty – dobre na każdą okazję

Wręczanie kwiatów to tradycja, która nie zmienia się mimo upływu lat. To prosty, ale bardzo znaczący gest. Nawet niewielki bukiet może wyrażać wiele różnych emocji – od podziwu, przez sympatię i wdzięczność, aż po dumę i uznanie. Nie brakuje również okazji, by wręczyć taki prezent drugiej osobie. Kwiaty to upominek uniwersalny i w zależności od wybranego bukietu będą nadawać się do wręczenia ukochanej osobie, rodzinie, bliższym, a nawet dalekim znajomym. To drobiazg w dobrym guście, zawsze mile widziany.

Kwietny bukiet – gdzie tylko chcesz

Zwyczaj wręczania kwiatów pozostaje niezmienny, zmienia się natomiast sposób ich doręczenia. Do niedawna był to upominek, który mogliśmy wręczyć jedynie osobiście – wiązało się to z wizytą w kwiaciarni i własnoręcznym dostarczeniem bukietu do osoby obdarowywanej.

Dziś, za sprawą poczty kwiatowej, nie musimy ograniczać się wyłącznie do wręczania kwiatów bliskim mieszkającym w okolicy. To prosty sposób, by dostarczyć bukiet w wybrane miejsce – nie tylko w całej Polsce, ale i Europie. To jednocześnie błyskawiczna metoda – od momentu zamówienia kwiatów do ich dostarczenia adresatowi mija zaledwie kilka godzin.

Poczta kwiatowa – jak to działa?

W jaki sposób działa poczta kwiatowa i jak z niej skorzystać? Samo składanie zamówienia jest proste – można go dokonać przez telefon lub za pośrednictwem strony twojekwiaty.pl. Wybieramy bukiet spośród szerokiej oferty – możemy sugerować się przy tym propozycjami przygotowanymi na specjalne okazje. Gdy już wybierzemy konkretną wiązankę, pozostaje już tylko podać adres i datę dostarczenia.

Podczas zamawiania kwiatów warto skorzystać z oferty poczty kwiatowej Euroflorist – jednej z największych sieci kwiaciarni w Europie. Działająca od połowy lat 90. sieć posiada blisko 700 punktów na terenie całego kraju. Do tego dochodzą również oddziały zagraniczne – w Austrii, Skandynawii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu oraz Niemczech. Dzięki temu zyskujemy pewność, że zamówione kwiaty dotrą w wybrane przez nas miejsce, a świeży i piękny bukiet wywoła radość na twarzy bliskiej nam osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read